Paris Çiçek Samsun'da kaliteli dekoratif vazolarıyla ve en taze çiçekleriyle ekonomik yoldan çiçek göndermeyi sağlamak için hizmet etmektedir.

Her gün aynı gün teslimat gerçekleştiren pariscicek.com, tüm Samsun Bölgesinde sizlere hizmet vermek için çalışmalarına devam etmektedir.

Siparişiniz bize ulaştıktan sonra belirttiğiniz adrese en hızlı şekilde ulaştırılmaktadır. Aynı zamanda sizleri siparişinizin her aşamasında e-mail ile bilgilendirip uçtan uca operasyonumuzu titizlikle takip etmekteyiz.

Müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmeti bir arada sunmayı amaçlayan pariscicek.com, etkileyici butik taze çiçek aranjmanlarının yanında dekoratif ve şık el yapımı yeni vazolarıyla da fark yaratmayı amaçlıyor. Başka hiçbir sitede göremeyeceğiniz el yapımı dekoratif vazolar ve çiçek aranjmanları ile yenilikçi sürprizler hazırlayan Pariş Çiçek pariscicek.com, özel günlerdeki en büyük yardımcınız olacak.

Paris Çiçek ayrıca kişiye özel olarak sunduğu çiçek uzmanı eklentisi ile de kullanıcıların çiçek seçimi sürecinde yanında olmayı amaçlıyor. pariscicek.com çiçek uzmanı müşterileri dikkatlice dinler ve özel günü için ideal çiçeği onlar için bulur.

Çiçek göndermek için her zaman yenilikçi çözümler üreten ve üretmeye de devam edecek Samsun Paris Çiçek, %100 müşteri memnuniyeti ile çalışmaktadır.

Usta eli değmiş çiçek aranjmanları, Hediye Kutuları, Kişiye Özel Hediyelikler ve Hediye Sepetleri ile müşterilerine etkileyici sunumlarla ulaştırmayı amaçlayan pariscicek.com ile sevdiklerinizi mutlu etmek artık bir tık uzağınızda.